Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Please justify the endi...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Ritz
Movie Buff - 449 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2008
Location: Mukwonago, Wisconsin, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 Seven - Feb 07, 2010
85 The Blues Brothers - Feb 07, 2010
15 The Ring Two - Feb 07, 2010
75 The Happening - Feb 07, 2010
70 The Black Dahlia - Feb 07, 2010
90 28 Days Later - Feb 07, 2010
70 It - Feb 07, 2010
83 October Sky - Feb 07, 2010
85 Whip It - Feb 07, 2010
96 Zombieland - Feb 07, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ritz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?