![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RjPuddleglum | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2011
Location: USA
|

| 93 | Beverly Hills Cop (1984) - Apr 22, 2011 |
| 88 | Die Hard 2 (1990) - Apr 22, 2011 |
| 96 | The Big Lebowski (1998) - Apr 22, 2011 |
| 77 | Saw (2004) - Apr 22, 2011 |
| 84 | Speed (1994) - Apr 22, 2011 |
| 92 | Planet of the Apes (1968) - Apr 22, 2011 |
| 99 | Rear Window (1954) - Apr 22, 2011 |
| 83 | The Terminator (1984) - Apr 22, 2011 |
| 74 | Major League (1989) - Apr 22, 2011 |
| 77 | Serenity (2005) - Apr 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |