![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RlTINHA | |
![]() |
Film Freak - 818 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
|

| 50 | Nothing But the Truth (2008) - Apr 28, 2012 |
| 75 | Pi (1998) - Apr 23, 2012 |
| 65 | We Bought a Zoo (2011) - Apr 23, 2012 |
| 20 | The Faculty (1998) - Apr 23, 2012 |
| 85 | The Ice Storm (1997) - Apr 23, 2012 |
| 80 | Before Sunset (2004) - Apr 23, 2012 |
| 30 | Assault on Precinct 13 (2005) - Apr 23, 2012 |
| 20 | Save the Last Dance (2001) - Apr 23, 2012 |
| 10 | The Prince and Me (2004) - Apr 23, 2012 |
| 60 | Snow Falling on Cedars (1999) - Apr 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |