![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RobBobb | |
![]() |
Movie Buff - 424 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Aug 18, 2007 |
| 71 | Along Came Polly (2004) - Aug 18, 2007 |
| 70 | Hudson Hawk (1991) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Jerry Maguire (1996) - Aug 18, 2007 |
| 76 | Happy Gilmore (1996) - Aug 18, 2007 |
| 52 | Stuck on You (2003) - Aug 18, 2007 |
| 74 | The Perfect Storm (2000) - Aug 18, 2007 |
| 87 | The Rookie (2002) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Aug 18, 2007 |
| 72 | Conan the Destroyer (1984) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |