RobG

robg
Film Freak - 595 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2014
Location: Maryland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 74% The Kid (1921) - Rated 09 Aug 2016
85 65% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 09 Aug 2016
90 83% The Phantom of the Opera (1925) - Rated 09 Aug 2016
75 25% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 06 Apr 2014
78 36% X-Men: First Class (2011) - Rated 29 Mar 2014
88 74% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 29 Mar 2014
95 97% Up (2009) - Rated 29 Mar 2014
1% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 29 Mar 2014
82 56% Top Hat (1935) - Rated 29 Mar 2014
72 16% Spider-Man 3 (2007) - Rated 29 Mar 2014