![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RobPorrino | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2009
Location: UK
|

| 90 | Donnie Darko (2001) - Feb 22, 2009 |
| 83 | Man on Fire (2004) - Feb 22, 2009 |
| 92 | Titanic (1997) - Feb 12, 2009 |
| 89 | Phone Booth (2003) - Feb 08, 2009 |
| 68 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Feb 08, 2009 |
| 0 | Johnny English (2003) - Feb 07, 2009 |
| 0 | Shallow Hal (2001) - Feb 07, 2009 |
| 0 | A Knight's Tale (2001) - Feb 07, 2009 |
| 65 | Big (1988) - Feb 07, 2009 |
| 63 | Kangaroo Jack (2003) - Feb 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |