Robbie Bravo

robbie_bravo
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 84% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Feb 2012
35 14% Swordfish (2001) - Rated 13 Feb 2012
85 67% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
75 63% Run Lola Run (1998) - Rated 13 Feb 2012
65 53% Gangs of New York (2002) - Rated 13 Feb 2012
45 25% Deja Vu (2006) - Rated 13 Feb 2012
100 84% Watchmen (2009) - Rated 13 Feb 2012
100 84% Heat (1995) - Rated 13 Feb 2012
100 84% American Beauty (1999) - Rated 13 Feb 2012
45 25% The Fast and the Furious (2001) - Rated 13 Feb 2012