![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Robbiedbee | |
![]() |
Movie Buff - 383 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2008
Location: UK
|

| 82 | The Man from Earth (2007) - Jul 11, 2009 |
| 89 | Star Trek: First Contact (1996) - Jul 11, 2009 |
| 85 | Old School (2003) - Jul 11, 2009 |
| 87 | The Devil Wears Prada (2006) - Jul 11, 2009 |
| 74 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Jul 11, 2009 |
| 76 | Superman: The Movie (1978) - Jul 11, 2009 |
| 92 | Primer (2004) - Jun 05, 2009 |
| 84 | The Number 23 (2007) - Jun 05, 2009 |
| 91 | The Pursuit of Happyness (2006) - Jun 05, 2009 |
| 77 | The Weather Man (2005) - Jun 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |