![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Robert | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
|

| 98 | The Hours (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Before Sunrise (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 92 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Mulholland Drive (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Gosford Park (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Birth (2004) - Aug 13, 2007 |
| 94 | The Pianist (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |