![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Robert-Jan | |
![]() |
Film Freak - 612 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2010
Location: Netherlands
|

| 80 | How to Train Your Dragon (2010) - Apr 06, 2010 |
| 80 | Alice in Wonderland (2010) - Apr 06, 2010 |
| 70 | Storm of the Century (1999) - Apr 06, 2010 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Mar 19, 2010 |
| 85 | The Tin Drum (1979) - Mar 19, 2010 |
| 68 | Unbreakable (2000) - Mar 11, 2010 |
| 65 | The Bone Collector (1999) - Mar 11, 2010 |
| 70 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Mar 11, 2010 |
| 70 | Rambo III (1988) - Mar 11, 2010 |
| 73 | The Ugly Truth (2009) - Mar 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |