![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Robgower | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: May 11, 2007
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Identity (2003) - Sep 08, 2007 |
| 80 | The Fugitive (1993) - Sep 08, 2007 |
| 100 | The Night Stalker (1972) - May 14, 2007 |
| 100 | Quatermass and the Pit (1967) - May 14, 2007 |
| 80 | The Hidden (1987) - May 14, 2007 |
| 85 | Beyond Re-Animator (2003) - May 14, 2007 |
| 80 | Ginger Snaps (2000) - May 13, 2007 |
| 90 | Frankenhooker (1990) - May 13, 2007 |
| 85 | The Thing from Another World (1951) - May 13, 2007 |
| 60 | Ringu 2 (1999) - May 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |