Robjobw

robjobw
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 50% Back to the Future Part III (1990) - Rated 18 Jan 2007
18 2% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 18 Jan 2007
69 31% There's Something About Mary (1998) - Rated 18 Jan 2007
64 26% Scream 2 (1997) - Rated 18 Jan 2007
88 80% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 18 Jan 2007
52 15% The Lawnmower Man (1992) - Rated 18 Jan 2007
76 43% Tears of the Sun (2003) - Rated 18 Jan 2007
72 37% The Girl Next Door (2004) - Rated 18 Jan 2007
75 40% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Jan 2007
96 98% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 18 Jan 2007