![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RobotKatt | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: May 19, 2010
Location: Australia
|

| 70 | Against All Flags (1952) - Jan 05, 2012 |
| 70 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Dec 25, 2011 |
| 70 | Miranda (1948) - Sep 25, 2011 |
| 60 | Thelma & Louise (1991) - Sep 06, 2011 |
| 90 | Ostrov (2006) - Sep 04, 2011 |
| 85 | Wild Strawberries (1957) - Sep 02, 2011 |
| 85 | Tokyo Story (1953) - Sep 01, 2011 |
| 70 | Siddhartha (1972) - Aug 30, 2011 |
| 60 | Sideways (2004) - Aug 22, 2011 |
| 90 | Woman in the Dunes (1964) - Aug 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |