![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Robsarcasm | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2011
Location: Kumla, Sweden, Sweden
|

| 85 | Kick-Ass (2010) - Sep 20, 2011 |
| 88 | The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Sep 19, 2011 |
| 90 | American Psycho (2000) - Sep 19, 2011 |
| 85 | 12 Monkeys (1995) - Sep 19, 2011 |
| 80 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Sep 19, 2011 |
| 65 | Law Abiding Citizen (2009) - Sep 19, 2011 |
| 90 | Memento (2001) - Sep 19, 2011 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Sep 19, 2011 |
| 84 | 25th Hour (2002) - Sep 19, 2011 |
| 92 | Children of Men (2006) - Sep 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |