![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rocio | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2010
Location: Buenos Aires, Argentina
|

| 100 | Fight Club (1999) - Oct 26, 2010 |
| 80 | I Am Legend (2007) - Oct 26, 2010 |
| 90 | Shutter Island (2010) - Oct 26, 2010 |
| 80 | The Ring (2002) - Oct 26, 2010 |
| 100 | Back to the Future Part III (1990) - Oct 26, 2010 |
| 100 | 12 Monkeys (1995) - Oct 26, 2010 |
| 100 | Spirited Away (2002) - Oct 26, 2010 |
| 100 | Big Fish (2003) - Oct 26, 2010 |
| 50 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Oct 26, 2010 |
| 100 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |