![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rocket | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: USA
|
|
Bio: I am the most annoying cartoon character of all time, but I know a lot about movies.
| |

| 95 | Sense and Sensibility (1995) - Feb 02, 2011 |
| 65 | Weird Science (1985) - Feb 02, 2011 |
| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Feb 02, 2011 |
| 85 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Feb 02, 2011 |
| 70 | Something's Gotta Give (2003) - Feb 02, 2011 |
| 85 | Tombstone (1993) - Feb 02, 2011 |
| 40 | Idle Hands (1999) - Feb 02, 2011 |
| 95 | Good Will Hunting (1997) - Feb 02, 2011 |
| 45 | Cats & Dogs (2001) - Feb 02, 2011 |
| 55 | Seven Pounds (2008) - Feb 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |