Rodney

rodney
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% RoboCop 3 (1993) - Rated 11 Dec 2014
90 42% RoboCop 2 (1990) - Rated 11 Dec 2014
1% RoboCop (2014) - Rated 11 Dec 2014
100 91% RoboCop (1987) - Rated 11 Dec 2014
90 42% Red Heat (1988) - Rated 11 Dec 2014
90 42% Prometheus (2012) - Rated 11 Dec 2014
90 42% The Game (1997) - Rated 11 Dec 2014
95 73% Harold and Maude (1971) - Rated 11 Dec 2014
90 42% Ladyhawke (1985) - Rated 11 Dec 2014
90 42% Dredd (2012) - Rated 11 Dec 2014