![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RohitR | |
![]() |
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2009
Location: India
|

| 100 | Pulp Fiction (1994) - Dec 17, 2009 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Dec 17, 2009 |
| 50 | Death Proof (2007) - Dec 17, 2009 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 17, 2009 |
| 72 | This Film Is Not Yet Rated (2006) - Dec 17, 2009 |
| 95 | The Wrestler (2008) - Dec 17, 2009 |
| 94 | Glengarry Glen Ross (1992) - Dec 17, 2009 |
| 75 | Top Gun (1986) - Nov 27, 2009 |
| 95 | Sin City (2005) - Nov 27, 2009 |
| 80 | Gran Torino (2008) - Nov 27, 2009 |
| Directors | Darren Aronofsky David Mamet |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |