![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rok Rebernik | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2010
Location: Novo mesto, Slovenia
|

| 65 | Die Hard 2 (1990) - Jan 24, 2010 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 24, 2010 |
| 75 | Some Like It Hot (1959) - Jan 24, 2010 |
| 65 | 300 (2007) - Jan 24, 2010 |
| 70 | Con Air (1997) - Jan 24, 2010 |
| 70 | Phone Booth (2003) - Jan 24, 2010 |
| 75 | The Butterfly Effect (2004) - Jan 24, 2010 |
| 55 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jan 24, 2010 |
| 45 | Look Who's Talking (1989) - Jan 24, 2010 |
| 80 | The Manchurian Candidate (2004) - Jan 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |