Romanshower

romanshower
Film Freak - 928 Film Ratings
Member Since: 17 May 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 56% X-Men: First Class (2011) - Rated 05 Apr 2021
70 56% Birdman (2014) - Rated 05 Apr 2021
60 26% The Boondock Saints (1999) - Rated 05 Apr 2021
60 26% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 05 Apr 2021
60 26% Cube (1997) - Rated 05 Apr 2021
60 26% Hannibal (2001) - Rated 05 Apr 2021
70 56% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 05 Apr 2021
70 56% Waterworld (1995) - Rated 05 Apr 2021
60 26% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 05 Apr 2021
80 82% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 05 Apr 2021