![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Romulus | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2009
Location: USA
|

| 70 | The Hangover (2009) - Dec 22, 2009 |
| 95 | The Godfather (1972) - Dec 20, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Dec 20, 2009 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 20, 2009 |
| 95 | Baraka (1992) - Dec 20, 2009 |
| 95 | Apocalypse Now (1979) - Dec 20, 2009 |
| 90 | Amadeus (1984) - Dec 20, 2009 |
| 40 | 30 Days of Night (2007) - Dec 20, 2009 |
| 30 | 21 (2008) - Dec 20, 2009 |
| 95 | Memories of Murder (2003) - Dec 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |