![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RonRD | |
![]() |
Movie Buff - 175 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2007
Location: USA
|

| 75 | Blue Velvet (1986) - Aug 09, 2007 |
| 85 | Die Hard (1988) - Aug 09, 2007 |
| 95 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 09, 2007 |
| 90 | A Fish Called Wanda (1988) - Aug 09, 2007 |
| 80 | Rain Man (1988) - Aug 09, 2007 |
| 80 | Life of Brian (1979) - Aug 09, 2007 |
| 65 | Beverly Hills Cop (1984) - Aug 09, 2007 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Aug 09, 2007 |
| 90 | Paths of Glory (1957) - Aug 09, 2007 |
| 80 | Grease (1978) - Aug 09, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |