![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rowdytown | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: IL, USA
|

| 80 | Chicken Run (2000) - Mar 27, 2010 |
| 75 | Independence Day (1996) - Mar 27, 2010 |
| 90 | WALL·E (2008) - Mar 27, 2010 |
| 95 | The Bourne Ultimatum (2007) - Mar 27, 2010 |
| 70 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Mar 27, 2010 |
| 1 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Mar 27, 2010 |
| 75 | Rambo (2008) - Mar 27, 2010 |
| 75 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 27, 2010 |
| 60 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Mar 27, 2010 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Mar 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |