![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Roxi333 | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: May 22, 2010
Location: USA
|

| 90 | The Book of Eli (2010) - May 22, 2010 |
| 85 | The Navigator: A Medieval Odyssey (1988) - May 22, 2010 |
| 0 | Jaws 3-D (1983) - May 22, 2010 |
| 10 | Snake Eyes (1998) - May 22, 2010 |
| 10 | Rocky Balboa (2006) - May 22, 2010 |
| 5 | The Wrestler (2008) - May 22, 2010 |
| 60 | Clue (1985) - May 22, 2010 |
| 50 | Freddy Got Fingered (2001) - May 22, 2010 |
| 30 | 8MM (1999) - May 22, 2010 |
| 60 | Shooter (2007) - May 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |