Rrulg

rrulg
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 04 Jan 2015
63% Cape Fear (1962) - Rated 04 Jan 2015
91% Beau Travail (1999) - Rated 13 Dec 2014
7% Mr. Nobody (2009) - Rated 13 Dec 2014
28% Interstellar (2014) - Rated 13 Dec 2014
63% Grand Illusion (1937) - Rated 23 Nov 2014
63% The Graduate (1967) - Rated 23 Nov 2014
63% The Mirror (1975) - Rated 15 Nov 2014
28% News from Home (1977) - Rated 15 Nov 2014
91% Stalker (1979) - Rated 14 Nov 2014