![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rucknar | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2010
Location: UK
|

| 60 | Elizabethtown (2005) - Apr 27, 2010 |
| 80 | Superbad (2007) - Apr 27, 2010 |
| 80 | The Matrix (1999) - Apr 27, 2010 |
| 60 | The Bourne Supremacy (2004) - Apr 27, 2010 |
| 65 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Apr 27, 2010 |
| 80 | American Gangster (2007) - Apr 27, 2010 |
| 60 | Reign of Fire (2002) - Apr 27, 2010 |
| 60 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Apr 27, 2010 |
| 50 | Titanic (1997) - Apr 27, 2010 |
| 50 | The Chronicles of Riddick (2004) - Apr 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |