![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ruhmsucher | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: May 30, 2009
Location: Düsseldorf, Germany
|

| 79 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - May 31, 2009 |
| 65 | Legend (1985) - May 31, 2009 |
| 59 | Predator (1987) - May 31, 2009 |
| 59 | Enemy Mine (1985) - May 31, 2009 |
| 42 | Dungeons & Dragons (2000) - May 31, 2009 |
| 9 | xXx (2002) - May 31, 2009 |
| 51 | Dragonheart (1996) - May 31, 2009 |
| 56 | Red Sonja (1985) - May 31, 2009 |
| 51 | Rob Roy (1995) - May 31, 2009 |
| 81 | Rambo (2008) - May 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |