![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ruifelizardo | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2010
Location: Portugal
|

| 90 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Dec 19, 2010 |
| 90 | Tsumiki no ie (2008) - Dec 18, 2010 |
| 70 | I Am Curious (Yellow) (1967) - Dec 07, 2010 |
| 90 | Surogat (1961) - Dec 02, 2010 |
| 60 | The Terminal (2004) - Dec 02, 2010 |
| 90 | Sabirni centar (1989) - Dec 02, 2010 |
| 100 | Death In Venice (1971) - Dec 02, 2010 |
| 80 | Antonio Gaudí (1984) - Dec 02, 2010 |
| 70 | Alice in Wonderland (1976) - Dec 01, 2010 |
| 60 | We Are Not Angels (1992) - Dec 01, 2010 |
| Writers | Dusan Kovacevic |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |