![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rumpel | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2009
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | The Matrix (1999) - Feb 23, 2010 |
| 74 | The Wolfman (2010) - Feb 23, 2010 |
| 95 | Taken (2009) - Feb 18, 2010 |
| 86 | The Book of Eli (2010) - Feb 18, 2010 |
| 88 | Underworld: Evolution (2006) - Dec 04, 2009 |
| 86 | Underworld (2003) - Dec 04, 2009 |
| 43 | Blade: Trinity (2004) - Dec 04, 2009 |
| 61 | Blade II (2002) - Dec 04, 2009 |
| 89 | Blade (1998) - Dec 04, 2009 |
| 89 | RocknRolla (2008) - Dec 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |