Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Runarch
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2010
Location: Istanbul, Sisli, Turkey
Bio: There is always an option.
Recent Rankings
91 The Day After Tomorrow (2004) - Nov 05, 2010
100 Scary Movie 4 (2006) - Jul 24, 2010
95 Avatar (2009) - Jul 24, 2010
100 The Matrix (1999) - Jul 24, 2010
100 Jumanji (1995) - Jul 24, 2010
99 Dumb and Dumber (1994) - Jul 24, 2010
100 28 Days Later (2002) - Jul 24, 2010
95 The Mask (1994) - Jul 24, 2010
90 The Terminal (2004) - Jul 24, 2010
100 Vizontele Tuuba (2004) - Jul 24, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Runarch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?