Rush85

rush85
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 4% European Vacation (1985) - Rated 12 Nov 2013
60 19% King Kong (2005) - Rated 12 Nov 2013
70 54% Source Code (2011) - Rated 12 Nov 2013
80 84% Waltz with Bashir (2008) - Rated 12 Nov 2013
55 11% Hot Shots! (1991) - Rated 12 Nov 2013
60 19% Wild Things (1998) - Rated 12 Nov 2013
70 54% The Gift (2000) - Rated 12 Nov 2013
65 34% The Polar Express (2004) - Rated 12 Nov 2013
55 11% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 12 Nov 2013
95 94% Goodfellas (1990) - Rated 12 Nov 2013