![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rushio | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2011
Location: Uberlāndia, Minas Gerais, Brazil
|

| 80 | The Mummy Returns (2001) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Marley & Me (2008) - Jan 11, 2011 |
| 90 | Scary Movie 2 (2001) - Jan 11, 2011 |
| 50 | Wanted (2008) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 11, 2011 |
| 90 | RoboCop 2 (1990) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jan 11, 2011 |
| 50 | S.W.A.T. (2003) - Jan 11, 2011 |
| 60 | Transporter 3 (2008) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Live Free or Die Hard (2007) - Jan 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |