![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RustyKettle | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 85 | The Princess Bride (1987) - Mar 19, 2008 |
| 80 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Dawn of the Dead (1978) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Land of the Dead (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 13, 2007 |
| 95 | An Inconvenient Truth (2006) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |