![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RuuduSandra | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2010
Location: Estonia
|

| 60 | Shutter Island (2010) - Feb 15, 2011 |
| 52 | Gainsbourg (Vie héroïque) (2010) - Feb 15, 2011 |
| 56 | Burlesque (2010) - Feb 15, 2011 |
| 89 | Je t'aime John Wayne (2000) - Aug 24, 2010 |
| 42 | An Education (2009) - Aug 24, 2010 |
| 36 | Heaven on Earth (2008) - Aug 24, 2010 |
| 72 | Adam (2009) - Aug 24, 2010 |
| 72 | Okuribito (2008) - Aug 24, 2010 |
| 56 | Micmacs (2009) - Aug 24, 2010 |
| 40 | I Am Love (2010) - Aug 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |