Rwag

rwag
Movie Buff - 398 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2012
Location: Vienna, Vienna, Austria
Age: 40
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 61% Let the Right One In (2008) - Rated 03 Dec 2012
70 61% True Grit (2010) - Rated 30 Nov 2012
70 61% Ice Age (2002) - Rated 30 Nov 2012
75 79% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 30 Nov 2012
55 21% Sister Act (1992) - Rated 30 Nov 2012
80 90% Tron (1982) - Rated 30 Nov 2012
25 1% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 30 Nov 2012
70 61% 16 Blocks (2006) - Rated 30 Nov 2012
65 43% Forever Young (1992) - Rated 30 Nov 2012
65 43% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 30 Nov 2012