![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RyanM | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Canada
|

| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Ghostbusters (1984) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Magnolia (1999) - Jul 19, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Jul 19, 2009 |
| 90 | School of Rock (2003) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Blue Velvet (1986) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |