![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RyanUltOsc | |
![]() |
Cinema Addict - 1021 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2006
Location: USA
|

| 93 | The Kids Are All Right (2010) - Apr 04, 2012 |
| 78 | This Is It (2009) - Apr 04, 2012 |
| 94 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Apr 04, 2012 |
| 72 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Apr 04, 2012 |
| 94 | 127 Hours (2010) - Apr 04, 2012 |
| 86 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Apr 04, 2012 |
| 93 | The Lovely Bones (2009) - Apr 04, 2012 |
| 52 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Apr 04, 2012 |
| 87 | Never Let Me Go (2010) - Apr 04, 2012 |
| 75 | Rango (2011) - Nov 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |