Rydell

rydell
Film Freak - 528 Film Ratings
Member Since: 02 May 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 26% Transcendence (2014) - Rated 28 Oct 2014
25 6% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 28 Oct 2014
25 6% RoboCop (2014) - Rated 28 Oct 2014
45 20% Divergent (2014) - Rated 28 Oct 2014
85 91% Up in the Air (2009) - Rated 27 Oct 2014
75 72% American Gangster (2007) - Rated 27 Oct 2014
85 91% The Usual Suspects (1995) - Rated 27 Oct 2014
80 83% The Shining (1980) - Rated 27 Oct 2014
70 58% RoboCop (1987) - Rated 27 Oct 2014
75 72% The Illusionist (2006) - Rated 27 Oct 2014