![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rye Soccer | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: Indianapolis, Indiana, USA
|
|
Bio: I play soccer at IUPUI and I rank my films.
| |

| 93 | The Devil's Double (2011) - Sep 10, 2011 |
| 93 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Apr 14, 2011 |
| 92 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 29, 2011 |
| 91 | The Departed (2006) - Feb 15, 2011 |
| 93 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 12, 2011 |
| 92 | Lucky Number Slevin (2006) - Feb 08, 2011 |
| 94 | American History X (1998) - Feb 08, 2011 |
| 94 | Zombieland (2009) - Feb 08, 2011 |
| 95 | The Social Network (2010) - Jan 16, 2011 |
| 98 | Breaking Away (1979) - Dec 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |