![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ryosuke | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 90 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Sep 19, 2010 |
| 69 | The Shining (1980) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Searching for Bobby Fischer (1993) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Date Night (2010) - Sep 19, 2010 |
| 82 | Taken (2009) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Julie & Julia (2009) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Dan in Real Life (2007) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Up in the Air (2009) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |