Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SAdeadite
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2007
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
92 Dawn of the Dead (1978) - Feb 26, 2007
91 Brazil (1985) - Feb 26, 2007
91 RoboCop (1987) - Feb 26, 2007
86 Spider-Man (2002) - Feb 26, 2007
85 Beetlejuice (1988) - Feb 26, 2007
85 Heathers (1989) - Feb 26, 2007
78 American Pie 2 (2001) - Feb 26, 2007
87 Donnie Darko (2001) - Feb 26, 2007
82 American Splendor (2003) - Feb 26, 2007
85 American History X (1998) - Feb 26, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SAdeadite. Why not go rank more films, then come back and check it out again?