SCORCHEDYOU

scorchedyou
Movie Buff - 452 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 74% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 29 Jan 2007
85 54% The Conversation (1974) - Rated 11 Dec 2006
84 48% I Am Cuba (1964) - Rated 11 Dec 2006
74 5% One Hour Photo (2002) - Rated 07 Dec 2006
77 13% Pretty Woman (1990) - Rated 07 Dec 2006
79 22% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 07 Dec 2006
85 54% Fargo (1996) - Rated 07 Dec 2006
88 74% The Blair Witch Project (1999) - Rated 07 Dec 2006
91 90% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 07 Dec 2006
83 43% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 07 Dec 2006