![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SLUSHIE | |
![]() |
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2009
Location: USA
|

| 50 | The Flintstones (1994) - Mar 17, 2009 |
| 60 | Eurotrip (2004) - Mar 17, 2009 |
| 30 | Charlie's Angels (2000) - Mar 17, 2009 |
| 95 | Back to the Future Part III (1990) - Mar 17, 2009 |
| 65 | Saw (2004) - Mar 17, 2009 |
| 50 | The Fifth Element (1997) - Mar 17, 2009 |
| 60 | Flightplan (2005) - Mar 03, 2009 |
| 60 | The Hunt for Red October (1990) - Mar 03, 2009 |
| 50 | Remember the Titans (2000) - Mar 03, 2009 |
| 65 | The Matrix Revolutions (2003) - Mar 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |