![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SPark | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2008
Location: USA
|

| 68 | 8½ (1963) - Apr 27, 2009 |
| 81 | Citizen Kane (1941) - Apr 27, 2009 |
| 71 | The Rules of the Game (1939) - Apr 26, 2009 |
| 67 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Apr 26, 2009 |
| 74 | Badlands (1973) - Apr 26, 2009 |
| 59 | The Tree of Wooden Clogs (1978) - Apr 26, 2009 |
| 81 | In the Mood for Love (2000) - Apr 26, 2009 |
| 72 | The Wrestler (2008) - Apr 26, 2009 |
| 91 | Beauty and the Beast (1946) - Aug 07, 2008 |
| 94 | Singin' in the Rain (1952) - Mar 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |