![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SWilson67 | |
![]() |
Cinema Addict - 1299 Films Ranked
Member Since: Oct 11, 2011
Location: Glasgow, UK
|

| 31 | World's Greatest Dad (2009) - Feb 06, 2012 |
| 27 | Gerry (2002) - Feb 06, 2012 |
| 68 | The Cove (2009) - Feb 06, 2012 |
| 82 | The Return (2003) - Feb 06, 2012 |
| 84 | The Wind That Shakes the Barley (2006) - Feb 06, 2012 |
| 63 | Tangled (2010) - Feb 06, 2012 |
| 51 | Precious (2009) - Feb 06, 2012 |
| 71 | March of the Penguins (2005) - Feb 06, 2012 |
| 74 | Bill Cunningham New York (2011) - Feb 06, 2012 |
| 63 | The Ides of March (2011) - Feb 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |