![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sabreman | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2009
Location: UK
|

| 100 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Feb 17, 2011 |
| 100 | Possession (1981) - Feb 17, 2011 |
| 95 | Metropolis (1927) - Feb 17, 2011 |
| 85 | The Shining (1980) - Mar 18, 2010 |
| 95 | There Will Be Blood (2007) - Jan 05, 2010 |
| 95 | North by Northwest (1959) - Jan 05, 2010 |
| 95 | Charade (1963) - Jan 05, 2010 |
| 95 | It Happened One Night (1934) - Jan 05, 2010 |
| 95 | His Girl Friday (1940) - Jan 05, 2010 |
| 95 | Rio Bravo (1959) - Jan 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |