Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sacala
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 04, 2009
90 Panic Room (2002) - Oct 04, 2009
100 Life of Brian (1979) - Oct 04, 2009
85 The Visitor (2008) - Oct 01, 2009
93 Fish Tank (2009) - Oct 01, 2009
87 There Will Be Blood (2007) - Sep 14, 2009
100 Fight Club (1999) - Aug 27, 2009
100 Inglourious Basterds (2009) - Aug 27, 2009
80 L'Enfant (2005) - Aug 15, 2009
90 La Môme (2007) - Aug 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sacala. Why not go rank more films, then come back and check it out again?