Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sadat
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
85 Up in the Air (2009) - Jan 11, 2011
95 Forrest Gump (1994) - Jan 11, 2011
100 The King's Speech (2010) - Jan 10, 2011
100 The Shawshank Redemption (1994) - Jan 10, 2011
100 Love Actually (2003) - Jan 10, 2011
100 Pride and Prejudice (1995) - Jan 10, 2011
70 Match Point (2005) - Jan 06, 2011
90 Juno (2007) - Jan 04, 2011
90 The Kite Runner (2007) - Jan 04, 2011
90 Julie & Julia (2009) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sadat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?