Sadist Quest

sadist_quest
Film Freak - 642 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 20% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 06 Nov 2012
70 58% A Scanner Darkly (2006) - Rated 06 Nov 2012
90 91% The Hidden Fortress (1958) - Rated 06 Nov 2012
87 85% Days of Heaven (1978) - Rated 06 Nov 2012
60 44% Session 9 (2001) - Rated 06 Nov 2012
90 91% The Kingdom (1994) - Rated 06 Nov 2012
40 24% The Kingdom (2007) - Rated 06 Nov 2012
45 28% A View to a Kill (1985) - Rated 06 Nov 2012
80 71% Rope (1948) - Rated 06 Nov 2012
80 71% Sabrina (1954) - Rated 06 Nov 2012