![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SailCritic | |
![]() |
Movie Buff - 283 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2010
Location: USA
|

| 77 | Disgrace (2008) - Feb 09, 2010 |
| 69 | We Were Soldiers (2002) - Jan 27, 2010 |
| 61 | A Walk to Remember (2002) - Jan 27, 2010 |
| 40 | Swimfan (2002) - Jan 27, 2010 |
| 66 | The Sum of All Fears (2002) - Jan 27, 2010 |
| 77 | Spider-Man (2002) - Jan 27, 2010 |
| 50 | Signs (2002) - Jan 27, 2010 |
| 87 | Shackleton (2002) - Jan 27, 2010 |
| 38 | The Scorpion King (2002) - Jan 27, 2010 |
| 43 | Scooby-Doo (2002) - Jan 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |